| bomboana99 a întrebat:

Va rog vreau sa stiu daca sunt nebuna, vad mereu umbre fantome si tot felul, vreau sa stiu daca vi s-a intamplat va roooog fundita pentru cele mai bune povesti reale.

Răspuns Câştigător
| deya_2793 a răspuns:

Nu esti nebuna am patit asta si mereu cand plec la scoala se dechide poarta cand ma apropi e ea iar cand sunt singura sa aud tot felul de zgomote si vad multe umbre

20 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu cred ca esti nebuna, de fapt m-ar interesa mai multe detalii. Intrebarea ta e evaziva... Trimite-mi un mesaj privat cu detaliile.

| georgesur a răspuns:

Iti recomand filmul "A Beautiful Mind", cu viata lui John Forbes Nash, el auzea voci.si totusi in 1994, Nash este onorat de colegii profesorii sai pentru realizarile lui în matematică, şi câştiga Premiul Nobel în Economie (pentru contributia sa revoluţionară pe teoria jocurilor). Succes!

| mgtow a răspuns:

Vezi umbre de la alte persoane si in visele tale.

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu esti nebuna, vrei doar sa iesi putin in evidenta, sa te remarci si tu cu ceva. Alex asta e un alt cont al tau sau e un prieten frate ceva?

| remus a răspuns:

Nu esti nebuna, nu te speria, toti avem cate o pasarica... majoritatea au stoluri si vezi sunt promovati la tv, in concluzie acum asa ceva este o stare de normalitate.

| remus a răspuns:

Departe gandul privind moartea cuiva din familia ta, nu inteleg ce vrei sa spui, eu spun sa te feresti sa vezi rosu in fata ochilor...

| Niros19 a răspuns:

Nu esti nebuna uneori creierul poate face sa vedem lucruri care nu exista chiar in fata noastra

| anadragutza a răspuns:

Nu esti nebuna asa mi se intampla si mie exact la fel sunt 3 fetite asa se intampla cand crezi in ele in fine eu am o melodii cu mami care zice mereu o fetita intr-o biserica mare oricum am sters-o si acum nu mai cred ca nu vreau sa ajung sa ma arunc in fata trenului din cauza unei fantome!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti nebuna! Mi se mai intampla si mie sa vad umbre sau sa mi se para ca este cineva in spatele meu sau la fereastra. Dar e doar o iluzie!happy Nu iti mai fa probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu esti nebuna, voci auzi? referitor la raspunsul lui remus laughing tu ai pasarica remuse?laughing

| fataaaa a răspuns:

Este o poveste reala. Odata, era o fata care se mutase intr-o casa noua.Acea fata s-a culcat si era singura in casa, fiindca parintii ei erau plecati la o nunta.Ea nu stia ca acestia erau plecati.A auzit pasi pe hol si a crezut ca este mama ei, care vine sa ii zica noapte buna.Cineva batuse cu putere in usa camerei ei.Ea s-a dus repede sa deschida usa.Cand a deschis-o, cineva a impins-o pe jos.S-a ridicat imediat si s-a uitat pe coridor unde nu era nimeni.Si-a strigat mama, dar nu a raspuns nimeni.A cautat-o pe mama ei peste tot, dar nu era nicaieri.Si-a amintit ca uitase sa caute in camara.Acolo era locul cel mai straniu din casa,unde ii era frica sa mearga,dar cu toate acestea a intrat acolo. Dupa ce a vazut ca nu este nici acolo, a vrut sa iasa, dar usa era blocata. Fata a incepu sa planga, apoi becul se stinse singur. Fata tipa disperata, dar nimeni nu o auzea.In geamul de la camara s-au auzit cateva batai.Ea nu mai putea de spaima, plangea, dar in zadar...In cele din urma s-a culcat pe niste saci cu cartofi si de-abia a doua zi au descoperit-o parintii tremurand si fara haine, traumatizata complet.De atunci, fata nu a mai ramas niciodata singura acasa!

| miley123 a răspuns:

Poate cineva vrea sati transmita un msj si acel cineva e d epe lumea cealalta si vrea sati transmit aun msj sa-ti ceara ajutorul si nu mai asa poate... poate nu-s sigura apropo is starrock de pe facebook

| bomboana99 explică:

Sa stiti ca am un comentariu si nici macar nu il vad... Nu stiu ce se intampla.

| bomboana99 explică:

REMUS nu mi-a murit nimeni din familie. Si mi se intampla f f f des... Chiar vb cu un prieten de al meu si tot la fel imi spunea si el. happy

| bomboana99 explică:

Mihai, nu ma lua peste picior, uite unde statea paranormalu`.

| melania_2914 a răspuns:

Buna! nu stiu daca o sa ma crezi ce iti zic dar asta se intampla zi de zi in casa mea. de mica credeam ca este ceva la noi acasa si tot incercam sa aflu de ce se tot aud tot felul de lucruri ciudate.acum ca am 17 ani se aud mai multe si mai tare, chiar si sora mea aude zi de zii ca umbla cineva prin casa tot pica tot felul, si are 22 de ani. intr-o seara era iarna ne-am pus sa dormim eu si prietenul meu, eu am adurmit si a auzit ca se trage perdeaua, in urmatoarea zii mia povestit nu prea i-am dat atentie dar in alta seara iar s-a intamplat si atunci am auzit si eu si l-am intrebat daca a auzit si a zis ca da. nu avea cum sa se traga singura pentru ca geamul era inchis chiar era o seara normala nu batea geamul nu nimic. cand a venit sora mea acasa i-am povestit si exact cand eram pe la mijlocul conversatiei au picat farfuriile din dulat. in alta zii eram la calculator si apoi am mers sa spal vasele eram singura in casa si s-a deschis youtube-ul cand am venit sa vad ce s-a intamplat monitorul era stins ca nu am umblat mult la el. acum de ceva vreme incoace dar cam demult se tot aud pasi prin casa tot pica tot felul de lucruri de pe birou si multe altele. noi ne-am cam obisnuit numai ne intrebam ce poate sa fie in casa de se tot intampla lucruri de acestea. AM FACUT FESTANIE deci nu stiu atunci ce poate fii happy

| cristi_9716 a răspuns:

Esti nebuna laughing

| MihaiJelihovski a răspuns:

OMG, a iesit mâna care ţine logo-ul TPU din monitor si ma tras de ureche!

| florineloboy a răspuns:

Tu glumesti? Cred ca poate ai pe cineva pe constiinta!

| Strormwind2 a răspuns:

Nu esti nebuna! Mie mi s-au intamplat fel si fel de chesti de exemplu: dimineata cand ma scol ma spal pe ochi si cand ma uit in oglinda vad o entitate necunoscuta, sau cand am vrut sa iau o farfurie din dulap am vazut o entitate care se uita la mine parca si cum m-ar fi cunoaste. Nu am ce sa mai spun poti sa chemi preotu!