| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa ajung clarvazator/vizionar Cum fac?laughing))
Acum serios nu ar fi super sa avem darul clarviziiunii si de prezicere a viitorului?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca esti moldovean, sigur poti ajunge. Am observat ca numerologii, clarvazatorii, etc 90% sunt moldoveni. O fi pura coincidenta? Nu stiu dar poti incerca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai fi clarvazator ai vedeam cum poti sa ajungi clarvazator

| aXy99 a răspuns:

Nu.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Nu ar mai avea farmec viata, plus ca ne-am putea schimba viitorul sau pe al altora si ar aparea paradoxuri.

| Uvox a răspuns:

Cand o sa descoperi cum, sa imi spui si mie te rog, dar in privat.
As vrea sa "ghicesc" numerele de la PowerBall ca sa pot pleca din tara asta care s-a umplut de proști.
Si m-ar mai ajuta sa stiu ce a gătit nevasta pana sa ajung acasa ca eventual sa iau un BigMac si sa spun ca nu-mi e foame.

| Awwr_Adam_1999 a răspuns:

Visezi prea mult copile!happylaughing)