| anonim_4396 a întrebat:

1)Am avut Windows Cleaner si l-am sters.Acum cand intru pe unele link-uri imi apare uneori Windows Cleaner Download, desi nu am cautat asta.
2)Am dezactivat de tot Babylon si v9 din computer si la mica bara din dreapta(Google) de langa bara mare,cand dau la sagetica aceea ca sa schimb,sa fie de ex. bara de cautare amazon, imi apare Babylon si v9.Inseamna ca nu au disparut de tot?
Am Mozilla si IE, dar folosesc Mozilla.
Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| VlogDinMers a răspuns:

Poti scapa foarte usor daca reinstalezi browserul sa nu ai batai de cap ..insa merita sa incerci la Mozzila de sus de la Unelte ->Suplimente si sa dezinstalezi da acolo sau Control Panel ->Add or Remove Programs ->Programul dorit..Insa recomand sa reinstalezi browserul mergi la sigur. Succes si Craciun Fericit!

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Stergi toate toolbarurile din control panel si reinstealezi browserul!