| NicklausMikaelson a întrebat:

1.Am formatat calculatorul; am instalat driverele- imi cere sa dau restart apoi cand sa porneasca din nou, se restarteaza la cca 6 sec. de la pornire si imi apare aia cu " safe mode, start windows normally. etc" iar daca dau sa porneasca normal face la fel ca mai inainte. *spune ceva despre niste documente pe care le-am introdus au dus la aceasta problema*am instalat doar driverele
2. Sunt pe UPC si nu ma pot conecta la net. nu am primit la contract nici nume si parola, iar cand fac o conexiune noua nu face nimic. Ce as putea face. Mentionez ca am formatat de 4 ori pc-ul *cu doua windowsuri diferite* din aceasca cauza.

1 răspuns:
| FinnAdventureTime a răspuns:

Ai incercat System Restore si/sau sa-i contactezi pe cei de la UPC sa-ti dea numele si parola?