| FulgerMcQueeN a întrebat:

1.Salut TPU, pentru cei care se pricep, daca as vrea sa asamblez un PC pe piese de unde imi dau seama de cum bag cablurile de la placa video si de la sursa...
2.De unde imi dau seama care dintre placa de baza, procesor, placa video nu se potriveste (cu celelalte doua). Asi vrea detalii amanuntite va rog frumos... Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu merge aşa, dar ai aici totuşi : http://rdi-forum.info/index.php?topic=60.0

| FulgerMcQueeN explică (pentru Arthur):

Ms mult, ai funda din partea mea!

| Arthur a răspuns (pentru FulgerMcQueeN):

Pentru puţin.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai cum sa explici asa multe, daca nu ai facut niciodata nimic de acest gen sau macar daca nu ai vazut pe cineva, mai bine mergi la cineva care stie...