| anonim_4396 a întrebat:

A mai patit cineva la Samsung Galaxy S10 Plus să nu îi se incarce bine? Oare e problema la incarcator sau la telefon? Il pun la încărcat de la 60% de exemplu si imi arata o ora si 40 de minute pana la incarcare cand de fapt ar trebui in 40 de minute

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incărcător original?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

La cablu te - ai gindit? Primele care se strica sunt cablurile. De aceea, din cele pe care utilizez am doua de fiecare fel, nu știu niciodată cand ma lasă unul.

Răspuns utilizator avertizat
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

De ce îl pui la încărcat când are 60% baterie? Încarcă-l atunci când te anunță telefonul sau când mai ai 20% din baterie.

Răspuns utilizator avertizat
| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Atunci mai cumpără-ți unul să ai de rezervă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie curatat usb-ul. Mergi la un service ca il face pe 10 lei

Răspuns utilizator avertizat
| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Ți-ai răspuns singur la întrebare.Trebuie șters nu spălat cu spirt.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Laurentziu1234):

Pai unde il dai? Da trebuie sa bagi un ac acolo sa vezi cat iese de mult

Răspuns utilizator avertizat
| gabriel2004o a răspuns:

Am telefonul asta(S10+) de 2 ani
E evident ca se uzează bateria și nu mai încarcă la fel
N-ai ce face. E Samsung