| Lightdark a întrebat:

Acest laptop e ok? https://altex.ro/......AP2L9W6EA/ merge pentru lucruri normale? EXCLUS GAMING!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Il recomand,un laptop foarte bun ca elev, student sau home user, HP o marca buna, acel iris grafic este bun pentru editare poze, plus un ecran de calitate, vezi ca vine fara windows

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=O5W4Z37e2us&ab_channel=MindaugasJocionis
Eu la banii aia iti faceam un pc bun de jocurii care rula si gta 5, laptopul nu este pentru jocuri

| NLS a răspuns:

Si acesta e ok pentru navigat,
dar grafica din acel AMD recomandat de mine e mai capabila, duce si niste jocuri pe rezolutie 720p si detalii mici-medii (depinde de joc, nu va duce orice titlu nou, nici macar pe low).

Răspuns utilizator avertizat
| octav005 a răspuns:

DA ESTE foarte bun. eu am un i5 2500 Desktop si ma descurc foarte bine.
depinde si ce placa video are laptopul acela. eu am una de 2gb, 128 biti si ruleaza si video 4k 60fps si HDR

| SkandallKamataru a răspuns:

Normal ca merge.
E un deal bun si o să-și faca treaba ani buni de zile