| eduardpetrolistul a întrebat:

Doresc să cumpar și eu acest laptop HP, nu îl vreau doar pentru gaming, merita acest model?

https://altex.ro/......AP6M262EA/

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Laptopurile nu sunt incicate gammingului, fiind extrem de scumpe si sofisticate si total inutile din cauza ecranului super mic.
Pentru joculete este indicat un PC!

| eduardpetrolistul explică (pentru Violleta2022):

Știu asta mă interesa un laptop nu doar de gaming sa fie 2 in 1
https://altex.ro/......2KU010HRM/

| Violleta2022 a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Ti-am mai spus laptopurile sunt mult prea scumpe pentru gamming!

Cumpara un PC ca asta iti trebuie tie!

| sierra1 a răspuns:

Da, e tare. Dacă ai banii, ia-l!

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu vrei sa te joci pe el da. Pentru seriale si scoala e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pentru jocuri ma, nu intelegi?

| IceRope a răspuns:

Merită. Soția are 2 laptopuri, unul identic cu ăsta și un workststion mai puternic, tot HP. Face grafică pe ele și ambele se comportă super.
Pentru jocuri e slăbuț.

| just4ubr2015 a răspuns:

La jocuri nu merge ca are placa video integrata doar pentru office

| eduardpetrolistul explică (pentru just4ubr2015):

Cum îmi dau seama cat are placa video?
Măcar jocuri de baza sa funcționeze

| just4ubr2015 a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Pe site la caracteristici te uiti sa scrie la placa video placa dedicata daca scrie placa integrata e doar pentru onlyfans Netflix muzica si Facebook un laptop bun e cu placa video dedicata daca vrei sa il folosesti la jocuri

| Hubiter a răspuns:

Salut,
Iti recomand sa arunci o privire si pe site-ul Hubiter.ro.Momentan suntem la inceput, insa adauga review-uri la laptopuri si tabete in mod constant.
Cu drag,
Hubiter.ro

| Uncopilmaicuprobleme a răspuns:

1. la banii ăia mai bine cauți in alta parte, nu Altex eMAG Media Galaxy etc. caută pe cel, pcgarage și în principiu site-urile specializate în calculatoare.
2. îți faci un pc de 2 ori mai bun cu 3300 lei (nu prebuild, ci făcut pe piese)