| xAngelo a întrebat:

Slut.Am un mouse cu led are 6 culori... dar chestia este de fiecare cand schimb culoarea senzivitatea lui creste tot mai mare pana ajung la culoarea lui initeala si i normal iaras cum fac sa schimb culorile fara sa modific senzivitatea lui?

Răspuns Câştigător
| Horologer a răspuns:

Asa este mouse-ul.Culoarea indica DPS-ul mouse-ului.Nu ai cum sa il schimbi doar daca are un program special mouse.Gen produsele de la Razer are Razer Synapse, platforma lor. Sper ca te-am lamurit.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca asa este setat. Nu cred ca poti schimba ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi că stie cineva? Daca este nou, cauta in cartea lui tehnică, acolo fabricantul spune cum se poate folosii.