| GheorgheV a întrebat:

Aceste Jocuri(Fifa 14, GTA 4, Mafia 2, Assassin's Creed 3, Diablo 3, NFS Most Wanted 2, Resident Evil 4, Assassin's Creed Liberation, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition), merg pe
http://www.pcgarage.ro/......8750m-2gb/
Daca nu merg, recomandati-mi alt laptop(2. 500lei maxim)
FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| heldeN a răspuns:

Merg dar sa nu te aspeti sa le joci pe detalii high, cel putin gta iv, nfs mw2, ac3 nu vor merge pe high
Cu 2500 lei cumperi un desktop mult mai bun daca nu ai nevoie de mobilitate, nu trebuie sa-ti iei laptop pentru ca "toti au", si apoi, sa stai sa-l privesti

| GheorgheV explică (pentru heldeN):

Vreau un laptop ieftin pe care sa pot juca cateva jocuri frumoase...nu vreau PC.
Mersi de sfat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GheorgheV):

Pai sa joci jocuri "frumoase" leptopul nu e de jocuri, oricat de scump e el. pc e pentru jocuri. nu vrei pc? joaca pe laptop jocuri de cacao in rezolutie mica, pana se vad toate ca la Minecraft. sa vezi ce belea e!
app : leptopuurile scumpe nu o duc bine in jocuri, daramite cele ieftie, asa ca las-o balta cu jocuri, poti lua un pc mediu si sa joci.

3 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Normal ca merg!
Merg fara probleme.winking