| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Acum cateva minute am pus aspiratoru pe ventilatorul laptopului si de cand l-am aprins ventilatorul nu se mai invarte ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Felicitari pentru prostia ce-ai facut...
Mergi la un service, si nu mai utiliza laptop-ul.

| DeyCj a răspuns:

Să îl duci în service.Cu aspiratorare, sprayiuri și alte tâmpenii de-astea comerciale vă stricați laptop-urile.Ai gripat cu praf mai mult ca sigur ventilatorul.Succes

| shannygelu a răspuns:

Incearca sa invarti un pic de ventilator cu ajutorul unei scobitori sa il ajuti sa mearga un pic fara sa I dai drumul la laptop daca vezi ca se invarte atunci dai drumul la laptop

| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII explică (pentru shannygelu):

Am incercat se invarte dar cu greu si cand pornesc laptop-ul nu se invarte

| shannygelu a răspuns (pentru CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII):

Atunci ca trebuii sa desfaci tot laptopul sa verifici coolerul daca e pe locul lui iar daca nu mai e bun il schimbi dar cred ca a intrat ceva mizerie la el si nu I mai da voie sa se invarta daca il scoti ai sa l faci

| awspam a răspuns:

Ma face sa zambesc astfel de oameni pe bune, ce nu l-ai bagat in masina de spalat daca tot ai vrut sa il cureti si pe urma sa il usti cu microundele laughing

| ShdDidutz a răspuns:

Pai mai asteapta poate nu merge tot timpul si daca nu se mai invarte probabil s-a blocat. Si nu e bine sa cureti ventilatorul cu aspiratorul!