| Poseidon69 a întrebat:

TPU Salut am o mica problema

Acum cateva minute o inceput laptop-ul sa faca fite ventilatorul sau racitorul din laptop nu stiu cum se cheama. se invarte. adica sa aude vajaitul ventilatorului inautru 2 secunde dupa sta 5 secunde si iar porneste. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Ivy86 a răspuns:

Este cooler-ul își face treaba. Adică răcește componentele.

| Bogdan549 a răspuns:

Se numeste cooler si ar trebui sa isi facă treaba. Daca simti miros de ars sau laptopul ti se misca greu du-l la reparat nu conteaza daca la un service autorizat sau in garantie daca mai are.

| agolomanadrian a răspuns:

Si eu patesc asta doar ca face foarte tare. Cred ca ar trebui sa il duc la reparat.