| armageddon22 a întrebat:

Acum cateva zile am luat leptopul de la reparat, azi la ora 6 dupa masa am vrut sa-l sting si apoi imi aparea ca vrea sa-si instaleze actualizari in jur de 155, a trecut o ora si se instalase doar 5-10 apoi de nervi l-am inchis... la 10 i-am dat drumu si pana acum de 4 ore astept sa intru pe el si imi scrie pe ecran " nu am putut finaliza actualizarile, se anuleaza actualizarile, nu inchideti computerul " DE 4 OREE! ce naiba ii pot face?
nu pot baga cd in el si nu am stick cu windows sa pot da reparare ...siii nu pot intra nici pe dekstop sa dau restore
ce pot face VA ROG!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa tasta F8 chiar inainte de boot si selecteaza last known good configuration.

| armageddon22 explică:

Nu merge, am windows 8