| Kent_HD_Marius_1997 a întrebat:

Acum Cateva Zile mi-am luat un telefon Nokia Asha 302 de la Vodafone.
Am folosit telefonul in mod intens, pana am observat ca nu imi mai merg Relelele sociale ale telefonului straight face.
Cand vreau sa intru in "Relele Soc." imi spune: Eroare Aplicatie.
Stergeti?
Daca dau Da: Nepermis
Nu: Se inchide aplicatia si atat.

1 răspuns:
| Georgekaka a răspuns:

Salut.Eu cred ca daca ai bagat jocuri sau muzica odata cu ele au intrat si virusi
2.sa intamplat ceva in el daca l-ai scapat
3.ai incercat sai dai "revenire la setarile din fabrica" de obicei codul e "0000"(daca nu l-ai schiombat tu)
4.Dul in service de unde l-ai luat sau la un gsm
Imi dai fundita?big grin