| kayan a întrebat:

Acum ceva mai specific:

Stiti vreun program bun de recuperat fisiere de pe un stick usb? le-am sters din greseala si mi-am dat seama ca dadusem "cut" din calculator, asadar nu le mai am nici acolo nici acolo...

Sau poate vreo modalitate de "restore"... daca e posibil...

Mersi din nou! big grin

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Recuva, undelete

| sti a răspuns:

Smart Data Recovery recupereaza date de pe hard-disk, camere digitale, stick-uri USB, carduri de memorie: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=51&lid=2236

| snepy a răspuns:

Da, CardRecovery este bun pentru orice

| kayan explică:

Ai cumva si un serial? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recuva este un soft gratuit și foarte bun. Am recuperat cu el fișiere de pe un memory card, deci presupun că o să țină șmecheria și cu un stick, din moment ce amândouă dispun de același fel de memorie (nand flash). Poate recupera fișiere și de pe hard disk-uri. Un alt soft de recuperare (dar nu gratis) este Restorer 2000 Professional. Nu l-am încercat pe memorii nand flash însă... deci nu garantez că va funcționa.

| deiuza a răspuns:

Nu cred.sad...sigur nu exista.am avut si eu aceasta problema da n-am gasit nici un programhappy