| Weeedha a întrebat:

I`m back with another problem ¬angry. Stick-ul meu, nu poate fi recunoscut in nici un calculator. Este vreun program sau, stiti vreo modalitate sa-l fac sa imi apara? useful tuturor si funda raspunsului care-mi rezolva problema. multu`!

Răspuns Câştigător
| mousemagic a răspuns:

Panou de control>administrative tools>computer management>device manager
Incearca sa il formatezi de aici, e ceva legat de niste fisiere corupte(cred)
intra pe mess daca mai vrei ceva, sunt on

2 răspunsuri:
| Maryoo a răspuns:

Uiteo si p bianka...ia-ti altu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te din Disk Management. Click Dreapta pe (My) Computer de pe Desktop sau din meniul Start-->Manage-->Disk Management.
Verifica daca are atribuita o litera, ca daca n-are atunci d-aia nu se afiseaza. Dar cand il introduci pe un PC nou, se instaleaza singur macar driverul pentru el? Spune-mi daca-l gasesti in Disk Management. Daca nu...atunci adio.