| Adinae06 a întrebat:

Acum ceva timp, un prieten de-al meu m-a sunat sa imi spună ca am primit un sms de la Paysafecard in care se afla un cod. El de fapt si-a facut un cont de Paysafe cu numărul meu de telefon... Iar eu in acest moment vreau sa imi fac un cont însă nu pot pentru ca imi spune ca "acest număr de telefon este deja folosit" Pot face ceva?

2 răspunsuri:
| Scalax a răspuns:

Nu merge, trebuie sa dai un alt numar de telefon.

| Adinae06 explică (pentru Scalax):

Dacă ar fi așa, asta ar însemna ca lumea ar trebui sa își schimbe numerele de telefoane pentru un cont?