| alinagyo a întrebat:

astazi a umblat o colega pe telefonul meu si a intrat pe facebook, nici nu s-a incarcat bine ca i-am si spus ca e posibil sa-mi ia bani si a iesit.Eu sunt pe abonam si nu m-am mai uitat luna asta la cost suplimentar iar azi da si am vazut ca am 3 euro. Faza e ca eu nu am umblat pe net, nimic, oare e din cauza colegei mele?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pe net eşti taxat la fiecare intrare.
Oricum, şi dacă nu intrai pe net operatorii de telefonie mobilă şi-au făcut un obicei de a sustrage din creditul clienţilor.

| alinagyo explică (pentru anonimg):

Pai si 3 euro sa-mi ia?