| anonim_4396 a întrebat:

Acum în jur de un an am cumparat un laptop dintr-un magazin care vinde produse reconditionate. Atunci cand l-am cumparat nu avea Word-ul instalat si am incercat eu sa descarc versiunea 2010 de pe net, doar nu o pot folosi deoarece mi se cere acel serial key. Am incercat coduri de pe net, dar nu e bun niciunul. Ce aş putea să fac ca să mi-l instalez şi să-l pot folosi? Am nevoie urgentă de el pentru şcoală.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa cumperi licenta

| Bondarel99 a răspuns:

Sunt mai multe alternative la Microsoft Office, unul ar fi OPEN Office-ul care e gratuit.

| gelu1970 a răspuns:

Vrei office?