| Bcatalin a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un laptop nou. Laptopul nu are windows instalat pe el si as vrea sa instalez windows 8.1.
Cum pot sa instalez versiunea trial pe un laptop nou. De unde pot sa descarc versiunea de windows 8.1 pe care sa o pot copia pe dvd?
Va multumesc pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://technet.microsoft.com/ro-ro/evalcenter/hh699156.aspx selecteaza versiunea 32 sau 64 Bit ->urmeaza pasii!
Succes!

| Bcatalin explică (pentru neluL):

Cum sa intru acolo daca laptopul nu are nici un windows pe el?

| Bcatalin explică (pentru neluL):

Am reusit. Ms!

| neluL a răspuns (pentru Bcatalin):

Ma bucur! wave bye, bye