| ZxPoox a întrebat:

Acum maxim o luna mi-am schimbat windowsul si acum nu pot vedea filme muzica etc. Las sa se incarce, dar se incarca pana la un anumit punct si apoi nu se mai incarca oricat l-as lasa.straight face Eu stiu ca viteza netului e de vina [ sau nu ], dar cum pot rezolva asta? Daca reinstalez internetul, rezolv ceva?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai cum sa reinstalezi internetul! Eventual poti vorbi cu providerul de internet sa-ti mareasca viteza contra cost! Descarca SpeedBit Video Accelerator de aici http://www.videoaccelerator.com/ (clik pe download free) Acest program poate face sa se incarce mai rapid nu numai clipurile Youtube, ci si cele de pe Metacafe si alte site-uri asemanatoare.Succes!

| jabiilord a răspuns:

Foloseste si u Google Chrome.
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| ZxPoox explică:

Pai eu folosesc deja Google Chrome straight face