| gabizgarcea a întrebat:

Acum mult timp mi-am facut un cont de facebock cu numele de Gabi Gabi si aveam numarul de telefon.
Dar dupa un timp mi-am schimbat numarul de telefon si o alta persoana la randul ei a facut acelasi lucru.
Cred ca a vrut sa isi faca cont de Facebook si mi-a schimbat parola, era mercedes123.
Vreau sa imi recuperez contul dar am doar informatiile de mai sus si nu am un dispozitiv vechi, am incercat sa vorbesc cu acea persoana redusa mintal sa ma ajute dar m-a blocat.
Pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai numai o singura solutie: sa recuperezi nr. acela de tel! apoi poti recupera si contul altfel nu poti!
Mergi la o reprezentata/magazin ceva si le zici ca vrei o cartela cu numar dar acesta sa fie numarul ca ti-a cazut telefonul undeva si nu-l mai poti scoate,(sau minti tu ceva, ori zici adevarul de ce ai pierdut acel nr) dar tu ai nevoie de acel numar pentru ca ai contacte importante cu acel numar, vei plati o suma mica si iti vor da o cartela cu acelasi numar apoi poti recupera contul Facebook! Bafta!

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Îmi pare rău de situația ta însă singura soluție e sa îți faci alt cont.Cred că e mai rezonabil așa, că na poate ai chestii pe cont ce nu ar trebui văzute și e mai bine așa big grin