| Xenoverse a întrebat:

Acum un an si ceva am cumparat un laptop marca HP, model 15-g011sq. Dupa ce am cumparat laptopul atunci, am chemat un prieten sa imi instaleze windows-ul si acum vreau sa-i reinstalez singur windows-ul si nu stiu pe ce buton sa apas dupa ce dau restart sau cum sa setez cd-ul la bios

Dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| dede1995 a răspuns:

Apesi pe F11 si dai pe dvd-rw sau ce unitate optica aiwinking
Ca sa intri in bios apesi F10

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu sti sigur dul la un service sau suna pe cineva de pe net, daca ai fi din tm tias explica pas cu pas fata in fata asa ai intelege

| Xenoverse explică (pentru RAY):

Nu am nevoie, ma pot descurca si singur

| Adrian926a a răspuns:

F12 sau delete, sau f2 la unele laptopuri bios-ul este diferit

| G0GE a răspuns:

Salut! Apasa pe f2 pana cand o sa-ti intre in Bios, dupa intra in Boot, seteaza cd-ul pe primul loc, CD/DVD ce ai tu.