| EmanuelProstire a întrebat:

Adaptor wireless TP-LINK TL-WN821N, USB 2.0 poate transmite si semnal wireless sau poate doar capta?Va rog frumos spuneti-mi si mie si ce specificatie trebuie sa aiba ca sa poata sa transmita semnal multumesc.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

TL-WN821N este un adaptor USB wireless N care îţi permite să conectezi un computer desktop sau un notebook la o reţea wireless, şi să accesezi Internetul printr-o conexiune de mare viteză.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru transmiterea semnalului ai nevoie de un router, adaptorul doar receptioneaza semnalul. Numai bine!