| Aide a întrebat:

Ajutati-ma! am samsung wave 525 si nu stiu cum sa un widgeturile la loc in bara de widgeturi. am incercat sa le trag si sa le pun la loc dar nu pot. dau funda + vot.

Răspuns Câştigător
| mesabbsta a răspuns:

Si eu am acelasi telefon deci pot sa te ajut :* dai acolo sus in coltul din stanga unde scrie Widget si cand iti apar alea jos tii apasat mai mult pe un widget pe care tu il ai deja pe ecran si il tragi in casuta cu alea de jos. Si dupa aia apesi iarasi in colt sus stanga Gata. :* sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes