| alexandra033 a întrebat:

Ajutati-ma va rooog! Am probleme cu Facebook´ul! scriu parola si emailul si nu imi apare profilul meu si ce trebuie.Imi apare date de recunoastere(ca sa vada daca sunt eu utilizatorul)sa recunosc prieteni.si am prieteni multi si care nu ii recunosc sau sa ma identifice prin numarul de telefon(dar cand mi-am facut Facebook´ul nu mi-am scris numarul de telefon acolo, si nici nu mi-am editat profilul ca sa il scriu). spuneti-mi VA ROG Ce se iNTAMPLA? Ce sa faac? Pe idul de mess nu am niciun email in care sa imi scrie daca este vreo modificare sau ceva la facebookul meu. Dau funda! ajutati-maaa!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Periodic se fac asemenea verificari pentru ca cel care se logheaza intr-un anumit cont sa fie chiar titularul.Trebuie sa scrii nr. tau de tel., iti vor da un cod prin sms pe care trebuie sa il introduci cand te loghezi si apoi te va lasa sa intri in cont.Succes!