| Florin_Toderasc_1995 a întrebat:

AJUTOOORRR! big grin
Salutare TPU, am si eu o problema cu o tableta mediacom
cand dau sa o aprin imi apare doar scris"mediacom"si asa ramane..am incercat o combinatie de butoane(volume up + power,dupa cateva secunde dau drumu la power si imi apare imaginea de la Android,de aici nu imi mai apare nimic nici daca tin apasat pe volume up, nici pe volume down). Stie cineva cum pot rezolva problema?
Dau funda, mersi aticipat!

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa ii mai faci. probabil I s-a dus softul si trebuie sa o duci la reperat. incearca sa ii dau un reset, trebuie sa fie pe undeva pe tableta o mica gaurica in care trebuie sa bagi ceva ascutit si sa apesi un butonas. daca nici asa nu merge, atunci la service cu ea

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie resoftata, o poți face chiar tu cu ajutorul unui calculator dar trebuie sa ai un minim de cunoștințe sau o poți duce la un service.

| Suki08 a răspuns:

Trebuie sa o duci la reparat, sau la garantue daca ai ai