| HappyGirl4 a întrebat:

Ajutoor! Acum cateva ore mi-am luat un router TP-LINK modelul TP-WR841N.Are un cablu maro deschis cu 2 mufe la un capat si la altul.Am conectat la router prima mufa si a doua presupun ca trebuie in unitate.Problema e ca nu intra eu am unitate din aceea pe care sa calculatorul nu din aceea care sta jos. Unde trebuie conectata a doua mufa? Stie cineva? Repede va rog! FundaVOT!

2 răspunsuri:
| nace21 a răspuns:

Ai incercat sa o bagi in unitatea de la calculator?

| HappyGirl4 explică (pentru nace21):

Da am incrcat in toate spatiile posibile si nu intra in niciunu