| Magnum44 a întrebat:

Am o problema, nu merge wireless-ul la laptop. Imi apare "no conections available" sau ceva de genul. Merge doar prin cablu. Inainte mergea perfect. Router-ul este deschis. Si mai am o problema. Cand scriu ceva la laptop pot scrie cateva litere si dupa se blocheaza. Trebuie sa apas iar in spatiul unde am scris si face tot asa. FundaVOT! REPEDE!

1 răspuns:
| Gyo5 a răspuns:

Te poti duce la sediul de unde l-ai cumparat, pentru un control eu atat te pot indica.Iar cu netul inloc de wi-fi ti-as indica un stick pentru net..Bft sper ca te-am ajutat. Funda?