| Eclectica a întrebat:

Am vreo trei pagini de Facebook, doua pe firme. Deși m-am delogat la doua, ele tot imi apar ca optiuni cand deschid pagina mea personala. Cum fac sa nu-mi mai apara ca existente?

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Trebuie șterse paginile nu doar delogate, pentru a le șterge intri pe pagină după aceia sus în dreapta la setări, după aceia la generale și mai în jos la șterge definitiv pagina.

| Eclectica explică (pentru Irinelp):

Paginile sunt ale unei persoane decedate si nu am cum sa intru sa mai modific ceva....si chiar ma tulbura sa le vad de fiecare data. Nu mai urmaresc pagina, nu mai in lista mea, tot imi apar la telefon acolo unde sunt categoriile de grupuri, pagini, amintiri etc etc