| GiorgiaDragos a întrebat:

Buna, am un telefon Samsung j5 2017 luat de 4 zile,a mers o zi apoi stop. Adica nu mai merge sa tastez codul pin,nici sa il inchid. Pot apasa pe ecran si vede ce apas( vibreaza ) dar nu preia nici o comanda. Care ar fi problema, Ce pot face? multumesc

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Il duci inapoi de unde l-ai luat, in garantie sau eventual poti cere banii inapoi in decurs de 2 saptamani (aprox).

| GiorgiaDragos explică (pentru siriusblack98):

Buna, asta si aveam in plan sa il duc inapoi, dar am gasit problema in ultimul moment. Telefonul avea activat sau am activat eu o functie pentru nevazatori. Acum merge telefonul. Mersi de raspuns! O zi buna