| paralela45 a întrebat:

De curand, m-am trezit cu un fel de virus pe mess. Acesta trimite massuri cu : "Hey" si vorbeste cu fiecare despre un pariu : " I think i am about to lose a bet" si despre ceva cu IQ mai mare de 110. Apoi iti da un link. Cum pot sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| SuntUnCartof a răspuns:

Hey!
Nu e virus e o reclama de la Yahoo si asa am patit si eu...dar eu am luat-o in serios rolling on the floor prima data am crezut ca e adevarat dar apoi cand am mai primit ma intrebare dc imi trm de 100 de orirolling on the floor
Ei bine eu nu i-am facut nimic.Defapt eu cand bagam o persoana in seama imi aparea si persoana aceea si-a schimbat parola si nu a mai aparut

4 răspunsuri:
| deuceD a răspuns:

Start-->All Programs-->Accesories-->System Tools--> System restore-->Si dai calculatoru un spate cu 5-6 zile de cand ai virusu...o sa ti se stearga toate prog care ai instalat in ultimele 6 zile...si da-mi fundalaughing

| deuceD a răspuns:

Trebuia sa faci ce ti-am zis.

| paralela45 explică:

Am reinstalat windowsu' si chestia aia tot insista!

| Catalin97_8068 a răspuns:

Sa nu dai pe acel link ca este un virus virusul este in java iti recomand ccleaner si iti sterge fiserele care nu iti trebuie din java big grin si pe facebook e la fel big grin