| IMihaitza a întrebat:

Ajutor! ce credeți că ar merita sa iau vreau ceva decât un note 3 sau S5 (la mana a doua )
Mie îmi plac amandoua și mi se par faine amândouă
Adică S5 e fain într-o parte
Note 3 e fain într-o parte
S5 (Android 6, 2gb RAM, 16 stocare, senzor amprenta rezistent la apa )
Note 3 (mai mare, îl simți în mana, nua te amprenta nu e rezistenta la apa, are Samsung stilus etc.)
Acum întrebare e ce sa aleg

2 răspunsuri:
| AlyS074 a răspuns:

Eu iti recomand S5. Eu am avut si bateria daca stii sa o intretii dureaza si 3-4 ani la el.

| Rolitech98 a răspuns:

Salut ia-te dupa avantajele pe care ti le spun eu.Le am pe aman2:
La s5 4g+:
Filmeaza uhd(4k)
Are amprenta.
La note 3:
Are stilus
Are performante superioare s5-ului,fiind gandit pentru clasa business
Si pot continua.Dar:
Raspunsul e simplu:
Esti afacerist? Ia-ti note 3
Esti un utilizator de rand? Ia-ti s5.