| ciocio1993 a întrebat:

Ajutor! deci am o teableta Apolo Quicki 701 in fine..am instalat un joc etc...sa incarcat jocu si la un momentdat s-a blocat si am stinso fortat acum cand umblu pe ea imi apare mereu ( Procesul android.acore s-a oprit in mod neasteptat. incercati din nou! si scrie Fortati inchiderea! degeaba dau fortati inchiderea apare treaba asta naiba din 20 in 20 secunde apare foarte rpede..am dezinstalat si jocul repsectiv am scos cardul dar degeaba..deci?

1 răspuns:
| reysp a răspuns:

Cel mai bine, copie tot de pe ia... poze si ce mai ai tu si reset de fabrica