| WeAreSmart a întrebat:

Ajutor! sora mi-a adus sa-i repar latopul Acer A6 Vision AMD. Can se porneste apare "Your dipslay language" si trebuie sa aleg limba dar orice ce n-as tasta nu se schimba nimic. Vreau sa reinstalez windowsul dar apare asta. Ce sa fac?

1 răspuns:
| ferry245 a răspuns:

Pai cea mai buna solutie este sa pui windowsul pe un stik sau pe un cd si sa il dezarhivezi neaparat pe stik. Dupa aceea bagi stikul sau cd-ul in laptop il stingi si cand se va porni va rula procesul de instalare a windowsului.Cel puttin asa e teoretic.