| adytza4u a întrebat:

Buna
stie cineva cum pot sa instalez windowsul cu tastatura prin usb

cad imi apare boot from cd trebuie sa apas o tasta dar tastatura porneste abia dunpa ce apare screen cu welcome

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Asta este intr-adevar o problema cu tastaturile pe usb. REcomandare; Mergi cumpara o ieftineala de tastatura de 10-15-20 ron si instaleaza normal. Te va ajuta investitia si pe viitor! Sau daca ai prieteni prin IT sati de-a o mufa de conversie de la usb la ps2.Succes!

| adytza4u explică:

Am si tastatura ps2 dar am imprumutato la cineva si mie windowsul varza si am vrut sa il schimb fara sa mai merg dupa tastatura