| r4uL a întrebat:

Ajutor TPU. Am instalat Sims 3 si intru in joc. Inainte de a ma lasa sa aleg orasul din care sa fiu imi zice ca nu e bun CD-ul sau ceva de genul ...eu deshid jocul si cu deamon tools dar imi da aceeasi eroare. Nu am jocul pe DVD. Ce pot sa fac :-((?

2 răspunsuri:
| dokosvai a răspuns:

Downloadeaza un crack la care scrii asa : download crack no cd sims 3
vezi daca asa merge

| Smile_4559 a răspuns:

Ai nevoie de un crack mai recent, aici poti gasi toate crack-urile existente, este fara virusi, folosesc acest site de ani de zile fara probleme. http://gamecopyworld.com