| Vladutnitu7 a întrebat:

Ajutor. Vreau si eu sa stiu ce placa video sa imi iau intr-un buget intre 400-700 la spevificatiile pc-ului meu:
Placa de baza asrock H81m-dg4
Procesor Intel core i3 generatia a4-a
Sursa Myria, rated power 270w, max power 500w.
As vrea o placa video care sa duca csgo-ul in detalii medii la 70-80 fps.

Răspuns Câştigător
| ALeXzK1 a răspuns:

Salut eu iti recomand https://www.pcgarage.ro/placi-video/xfx/radeon-rx-570-rs-8gb-ddr5-256-bit/ o are un prieten si ii ruleaza csgo-ul 120 pe high, desu are niste componente mai diferite... Insa pentru mai multe detalii poti intreba pe site.

| Vladutnitu7 explică (pentru ALeXzK1):

Mersii de sfat. Eu ma hotaram si la un gt 1030 dar si asta merge.

1 răspuns: