| Stefy626wgsg a întrebat:

Ajutorr trebuie sa aleg intre iphone 11 mov 92% baterie si 64gb sau iphone 11 alb 98% si 128 gb, helpp mee voi ce ati alege?

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca am bani aleg 98% si 128. Daca n-am bani iau ce e mai slab, 92% cu 64GB

| halogen001 a răspuns:

98% baterie inseamna baterie mai buna, 128GB inseamna mai mult spatiu de stocare pentru poze, filme, aplicatii. Culoarea mov/alb nu are importanta prea mare.

| Stefy626wgsg explică (pentru halogen001):

Stiu asta, dar eu vreau foarte mult pe culoarea mov.

| halogen001 a răspuns (pentru Stefy626wgsg):

Eu as merge pe baterie si capacitate de stocare si as pune o husa mov, dar poate ca e bine si mov. La baterie nu pare mare diferenta. La stocare in schimb se simte diferenta.