| Stefy626wgsg a întrebat:

Ce ati alege intre iphone 11 mov 92 % bateria si 64gb sau iphone 11 alb 98 % baterie si 128 gb pls help

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Al doilea. Daca iti place sa faci multe poze papi la giga lejer.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Iphone 11 maro cu 1tb stocare mi se pare cea mai buna alegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cel alb cu 98% logic, avand sanatatea bateriei mai mare si mai mult spatiu de stocare.

| nyoentox2002 a răspuns:

Motorola moto g30, e si mai ieftin, are si specificatii mai avansate, si tine si bateria!
Pretul telefonului e 800 lei din altex, are 128 memorie cu 6 gb de ram, bateria de 5000 mah si tine bateria nu ca la iPhone!

Răspuns utilizator avertizat
| mobila2021 a răspuns:

Iphone 11