| AmandaCamelia a întrebat:

Allview V1 Viper, Android 4.2.1
As avea nevoie de cateva programe... Unul care sa ajute bateria sa tina mai mult, iar altul sa inchida anumite programe care desi dupa ce le inchid, se deschid singure.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Aplicatie pentru economisirea bateriei telefonului, nu exista, adica sunt cateva aplicatii, dar nu fac decat sa-ti dea luminozitatea la cel mai mic nivel, sa-ti opreasca wi-fi, sa-ti mai omoare din multitasking, ceea ce poti face si tu asta foarte simplu! O aplicatie mai folositoare ca sa zic asa, este Clean master si DU speed booster, care mai sterge din fisierele inutile si inchide aplicatiile auto start.

Bft!