| mitzuthebest a întrebat:

Aloha TPU.As dori sa mi cumpar un laptop dar cum nu sunt deloc priceput in domeniul asta, apelez la voi. bugetul e de 900 lei, cam putin, stiu.As vrea sa cheltui banii astia cat mai bine posibil daca se poate, nu m ar deranja nici un laptop reconditionat.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Gasesti la second-hand, printre cele mai proaste modele de acolo. Daca vrei un calculator bun si care sa nu fie de la second hand iti trebuie intre 1500-5000 lei. Sau mai exista variante, de calculatoare re-re-reparate care se strica o data pe luna si platesti reparatiile de mai multe ori pretul lui.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Te pot ajuta eu.Din ce localitate esti? Cunosc pe cineva din Bucuresti cu un service.Aduce din Danemarca si Germania. Ofera garantie 12 luni.

| Stefan_Cristian_1994_hzQH a răspuns:

Salut, am eu la vanzare un laptop HP Pavilion, cauta-ma pe privat pentru mai multe detalii!