| Frrramboise a întrebat:

Alut am o mare problema cu laptopul
Se intampla frecvent sa imi tremure imaginea afisata de laptop, apoi sa mi se "transforme" in liste linii orizontale colorate si in final sa se intunece. Cand incerc sa il deschid din nou imi apar acele linii, si trebuie sa incerc de mai multe ori pana sa isi revina la normal. PRECIZEZ ca mi-am reinstalat windosul si l-am dus si la curatat dar problemele au ramas..De la ce ar putea fi problema si ce ar trebui sa fac?
Help pleeease sadsad
FUNDA

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Trebuia sa-l duci la reparat nu la curatat. E o problema cu monitorul sau placa video sau contactele dintre ele. E o problema destul de obisnuita pentru laptopuri...

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hei.dar,incearca sa reinstalezi placa video...si daca tot face asa, inseamna ca problema e tot la placa video.