| Frrramboise a întrebat:

Salut am o mare problema cu laptopul
Se intampla frecvent sa imi tremure imaginea afisata de laptop, apoi sa mi se "transforme" in liste linii orizontale colorate si in final sa se intunece. Cand incerc sa il deschid din nou imi apar acele linii, si trebuie sa incerc de mai multe ori pana sa isi revina la normal.De la ce ar putea fi problema si ce ar trebui sa fac?
Help pleeease sadsad
FUNDA

5 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Te duci cu el la un service. iti recomand elt.ro
problema ta pare sa fie de la panglica care duce la monitor

| frikk a răspuns:

Clar monitorul e pe duca.sadtot ce poti sa faci este sa il schimbi.(nu o sa te mai tina mult) sa ne auzim in imaginii limpeziwinking

| Frrramboise explică:

L-am reinstalat deja
Problemele nu au incetat. ce sa fac?crying

| alex310 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Windows-ul

| Andruta12 a răspuns:

Ai multi virusi iar laptopul nu mai face fata la virusi singura cale ar fi sa-l duci la reparati sau sa scoti programe nefolositoare.