| adrian_3646 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1 Imi spune si mie cineva ce joc sa cumpar.The Sims 3 pentru prietena mea sau Grand Theft Auto:Vice City Stores pentru mine.

2 Ma anunta si pe mine cineva cand apare modarea pentru psp 3004 firmware 6.20 date code 8D. Dar fara pandora vreau modarea.

6 răspunsuri:
| Username6 a răspuns:

Adrian...la intrebarea asta poti sa gasesti singur raspuns.gandeste-te bine si ia cea mai buna decizie. daca ti asa mult la prietena ta si esti dispus sa renunti pentru ea, cumparai ei jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| StopTheWar a răspuns:

Mha.Eu sunt de parere sa iti iei Vice City Stories.il am si eu pe PSPhappy. E destul de reusit jocultongue

| chocolate_4052 a răspuns:

Parerea mea e sims3 acum faci ce vrei

| chocolate_4052 a răspuns:

Funtita?