| Madalina_4750 a întrebat:

Am abonament la cosmote din iulie anul trecut cu perioada de valabilitate 2 ani. Vreau sa mi iau un telefon tot de la cosmote, dar sa fac o prelungire de abonament. Mi-a spus cineva ca nu pot sa fac prelungirea decat dupa ce se implinesc cei 2 ani. Asa e?

5 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Da asa e sa prelungesti abonamentul dupa cei 2 ani nu ai cum altfel. pentru mai multe intrebari du-te la un sediu chiosc ce o fi de cosmote si intreaba o sa te ajute garantat fara rusine nu ai de ce sa iti fie rusine sa intrebi. in fond cu intrebarea treci marea laughing bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 2 luni inainte de expirarea abonamentului te duci la oricare magazin si poti sa-ti faci prelungire de abonament si in acelasi timp poti sa iti iei si alt telefon. te pup. raducu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Svf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a spus si mie, ai aflat ceva?