| madalynnaa a întrebat:

Am activat wi-fi-ul si 3G-ul 100% nu era activat si am facut cost de 7 euro si ma mananca mama. cum e posibil? am Samsung galaxy star s5280. o fi din cauza updateurilor(desi am wi-fi-ul deschis tot timpul)? cum pot sa fac sa nu mi se mai updateze jocurile automat de pe acest telefon? multumesc.

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

La actualizarea aplicatiilor nu ai cum sa faci consum suplimentar probabil ai
deschis conexiunea la internet prin trafic date, cauta in setari, conf. conexiunea la internet.