| DarkShina5566 a întrebat:

Am auzit ca exista probleme legate de reteaua Cosmote. Mi s-a intamplat si mie astazi ceva ciudat, nu stiu sigur daca e de la retea sau de la telefon dar orice ar fi nu e normal. Oare de ce se intampla asta? O prietena de-a mea nu poate trimite sms-uri si nici nu poate apela, la fel si eu.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Da, asa este si eu am avut azi probleme cu expedierea mesajelor. Poate ca reteaua a fost supraincarcata la un moment dat sau poate ca sistemele lor nu mai functioneaza chiar in parametri normali.
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva de genu.si nu am nicio explicatie.:*

| lupitamary5 a răspuns:

Poate e de vina telefonul.eu sunt pe cosmote si nu mi s-a intamplat nimic. daca ai ceva probleme din astea poti sa mergi la cosmote.