| Madalin_Huzuneanu_1994 a întrebat:

Am avut 2 placute RAM KINGMAX si pe certificatul de garantie scrie ca sunt valabile 1200 luni.Adica e pe viata? si le-am vandut unei persoane, dara fara certificat de garantie, el v-a putea sa le schimbe daca se intampla ceva? sau are nevoie de certificatul de garantie? Le-am dat pentru ca mi-am luat alte 2 placute mai mari, si pe certificatul de garantie la acelea noi scrie tot 1200 luni

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Da,ai garantie pe viata. Fara certificat nu poate face nimic.

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Fara certificat nu poate face nimic.

| Madalin_Huzuneanu_1994 explică:

Bine bine, si pana la urma 1200 luni? adica am garantie pe viata la ram?