| Catalin_Chucky_1993 a întrebat:

Am si eu o intrebare.pe certificatul de garantie al unui telefon mobil luat de la Orange ce date personale scrie?

3 răspunsuri:
| CoxOno a răspuns:

Pe certificatul de garantie scrii Modelul seria si Ce serviceuri au contract cu ei
Pe factura scrie datele personale ale cumparatorului, mergi cu garantia si factura, apoi dupa reparatie ati scriu ei pe garantie cat a stat telefonul la ei.

| CoxOno a răspuns (pentru CoxOno):

Ps Paremise ca si pe garantie scrie datele cumparatorului.

| Catalin_Chucky_1993 explică (pentru CoxOno):

Pe mine ma intereseaza la Orange la un telefon ce date personale apare pe garantie si certificatul de vanzare cumparare